KONUM

Villa Dam Butik Otel ; Datça'nın 15 km batısında Mesudiye mahallesi (köyü) 'nde Döşeme mevkiindedir. Denizden yaklaşık 380m yükseklikte , Ovabükü , Hayıtbükü ve Kızılbük sahillerine kuş uçumu 1800m

( yollar kıvrımlı olduğu için 5km ) uzaklıktadır. Yaklaşık 5 dönüm bahçe içerisinde etrafında fazla yapılaşma olmayan 5 odalı bir aile işletmesidir.

Datça yarımadasının ; gezilip görülecek ve denize girilecek mekanlarına merkezi konumdadır.

Muhteşem ;  Yunan adaları , deniz , sahil , köy , doğa manzarası seyredenleri başka dünyalara götürür. Konuklarına, kendilerinin yönetebileceği sakin ve huzurlu bir tatil geçirme olanağı sağlar. Odalarımız geniş, balkonlu ve deniz manzarılıdır.

Mesudiye
Villa Dam
Butik
Otel

                                       KONAKLAMA

İşletme anlayışımız; güler yüzle karşıladığımız konuklarımızı, gülen yüzlerle yolcu etmektir. Yılın yorgunluğunu, sıkıntısını atmalarını kutsal bir vazife bilip elimizden gelenin en iyisini samimiyetle yerine getirmeye çalışmaktır.

-Rezervasyonlar, direk işletme sahibi ile iletişime geçilerek yapılabilmektedir. Başka bağlantılı kurum veya online rezervasyon seçeneğimiz bulunmamaktadır.

-Rezervasyonların geçerlilik kazanması için toplam konaklama ücretinin yarsını hesaba havale edilmesi gerekmektedir.

-Giriş'e bir haftadan az sürede iptal edilen rezervasyonların ücreti iade edilmez. İstenirse konaklama tarihi aynı sezon içerisinde ötelenir.

-Otele giriş  saati 14:00 çıkış 12:00 dir.

-Arazimizin fiziksel koşulları ; çocuklar , evcil hayvanlar ve ortopedik engeller için uygun değildir.

-Otelimiz Dağ Evi - Kır Evi konumunda olup yerel doğal yaşamla iç içedir. Adaptasyon sorunu yaşayabilecekler için uygun değildir.

-Ödemeler , nakit veya hesaba havale şeklinde gerçekleşebilmekte , POS cihazımız bulunmamaktadır.

-Fiyatlandırmamıza  oda ve kahvaltı ücreti dahildir. 

                       

 

                         KEYİFLİ TATİLLER DİLERİZ...